De drie Nederlandse semiconductors, ASML, ASMI en BESI, bieden volop kansen, zo blijkt uit een rapport van ING. De industrie zal dit jaar met 18% groeien en de Nederlandse bedrijven profiteren van hun sterke marktpositie. ASML kan naar 95 euro, ASMI naar 26 euro en Besi naar 14 euro.
"Tot begin oktober 2013 was ASML de sterkste stijger op het Damrak over een periode van meerdere jaren. Sindsdien wordt de koers getroffen door winstnemingen: forse steun en weerstand liggen rond 57,00 en 70,00 euro", meent IG.


Elke ochtend beleggingstips ontvangen? Meld u gratis aan voor Cashcow Daily!
Geschreven door: Eddy Schekman
Eddy Schekman woont en werkt vanuit China en houdt zich vooral bezig met duiding van het financiële nieuws voor ondernemende beleggers. Sinds 2008 publiceert hij voornamelijk voor het Cash platform.
De berichten op Cashcow kunt u ook lezen via de distributieplatforms LinkedIn, Twitter of Facebook. Vragen worden alleen beantwoord via deze website en niet via social media. Haatdragende of respectloze vragen/reacties zal ik niet in behandeling nemen.
Bekijk alle 21158 berichten van Eddy Schekman
Terug naar het nieuws overzicht