Hertz Global stong gisteren in de voorbeurs 10,8% hoger op 21,32 dollar. De verslagperiode werd afgesloten met een verlies per aandeel van 55 dollarcent. Dat is beduidend lager dan de -90 dollarcent waar analisten vanuit waren gegaan. Volgens het bedrijf is 2019 begonnen met een sterk momentum.
Elke ochtend beleggingstips ontvangen? Meld u gratis aan voor Cashcow Daily!
Geschreven door: Eddy Schekman
Eddy Schekman woont en werkt vanuit China en houdt zich vooral bezig met duiding van het financiële nieuws voor ondernemende beleggers. Sinds 2008 publiceert hij voornamelijk voor het Cash platform.
De berichten op Cashcow kunt u ook lezen via de distributieplatforms LinkedIn, Twitter of Facebook. Vragen worden alleen beantwoord via deze website en niet via social media. Haatdragende of respectloze vragen/reacties zal ik niet in behandeling nemen.
Bekijk alle 21158 berichten van Eddy Schekman
Terug naar het nieuws overzicht