Het koersdoel voor Philips is door Nomura verhoogd naar 28 euro, was 27 euro.
De bijstelling is gebaseerd op de onderwaardering ten opzichte van sectorgenoten en vanwege de hoge groei van de winst per aandeel in 2016. Philips (23,35) noteert op dagbasis aan de onderkant van de bandbreedte. Het aandeel is zwaar oversold. De indicatoren staan gunstig voor haussiers.

Elke ochtend beleggingstips ontvangen? Meld u gratis aan voor Cashcow Daily!
Geschreven door: Eddy Schekman
Eddy Schekman woont en werkt vanuit China en houdt zich vooral bezig met duiding van het financiële nieuws voor ondernemende beleggers. Sinds 2008 publiceert hij voornamelijk voor het Cash platform.
De berichten op Cashcow kunt u ook lezen via de distributieplatforms LinkedIn, Twitter of Facebook. Vragen worden alleen beantwoord via deze website en niet via social media. Haatdragende of respectloze vragen/reacties zal ik niet in behandeling nemen.
Bekijk alle 21158 berichten van Eddy Schekman
Terug naar het nieuws overzicht