Yahoo is niet langer van plan om haar belang van 384 miljoen aandelen in Alibaba zo snel mogelijk te verkopen.
Eerst zal nog goed naar de fiscale gevolgen moeten worden gekeken. Bovendien is extra studie vereist om te kijken hoe de aandelen met een waarde van 30 miljard dollar het beste kunnen worden afgesplitst.
Daarnaast heeft Yahoo nog belangen in Japan ter waarde van 7 miljard en een jaarlijkse core-omzet van 4 miljard dollar, zo blijkt uit een interview met het bestuur op CNBC. Bij elkaar is dat 41 miljard dollar tegen een marktwaardering van 33 miljard dollar.
Het is dan ook niet vreemd dat de bestuurders zeggen dat het aandeel Yahoo op 34,33 dollar is ondergewaardeerd. Koerstechnisch is de verkoop van Alibaba alleen verantwoord als met de opbrengst per direct nieuwe winstbronnen kunnen worden aangeboord of dat men massaal eigen aandelen gaat inkopen.
Elke ochtend beleggingstips ontvangen? Meld u gratis aan voor Cashcow Daily!

