De AEX (462,99) gaat weer op zoek de weerstand van 470.
De bovengrens van de bandbreedte biedt voldoende ruimte. De ondergrens van de AEX is aan een mooie klim begonnen. De RSI staat niet laag, maar heeft wel ruimte voor een verdere stijging. De tien aandelen met de beste potentie zijn hieronder weergegeven.

Elke ochtend beleggingstips ontvangen? Meld u gratis aan voor Cashcow Daily!
Geschreven door: Eddy Schekman
Eddy Schekman woont en werkt vanuit China en houdt zich vooral bezig met duiding van het financiële nieuws voor ondernemende beleggers. Sinds 2008 publiceert hij voornamelijk voor het Cash platform.
De berichten op Cashcow kunt u ook lezen via de distributieplatforms LinkedIn, Twitter of Facebook. Vragen worden alleen beantwoord via deze website en niet via social media. Haatdragende of respectloze vragen/reacties zal ik niet in behandeling nemen.
Bekijk alle 21158 berichten van Eddy Schekman
Terug naar het nieuws overzicht