De Europese beleggers hebben er niet veel zin in om de Amerikaanse markten te volgen met de koersdruk van gisteren met een daling van de Dow van 1,4% en een verlies voor de Nasdaq van 1,9%.
Het is wachten op de kracht van de renteverhoging van de Fed later deze week. Amerikaanse futures staan licht hoger. De AEX staat bij de opening 0,6% in de plus door verminderde rentezorgen. Azië verdeeld. Nikkei +0,3%. Sensex -0,5%. Shanghai onveranderd. Hong Kong -0,6%.

Euro/dollar 1,0507. Brent +0,8% op 83,36 dollar. Het is wachten totdat aandelenmarkten de stijgende olieprijs vertalen in angst voor de rente. Brent gaat zich waarschijnlijk bewegen tussen de 82 en 96 euro.
AEX hoger maar loopt tegen grenzen aan

Elke ochtend beleggingstips ontvangen? Meld u gratis aan voor Cashcow Daily!
Geschreven door: Eddy Schekman
Eddy Schekman woont en werkt vanuit China en houdt zich vooral bezig met duiding van het financiële nieuws voor ondernemende beleggers. Sinds 2008 publiceert hij voornamelijk voor het Cash platform.
De berichten op Cashcow kunt u ook lezen via de distributieplatforms LinkedIn, Twitter of Facebook. Vragen worden alleen beantwoord via deze website en niet via social media. Haatdragende of respectloze vragen/reacties zal ik niet in behandeling nemen.
Bekijk alle 21158 berichten van Eddy Schekman
Terug naar het nieuws overzicht