De AEX (426,07) moet wat vaart maken om de opgaande beweging vast te houden.
De RSI is net boven de 50 gekomen. Als koersen vandaag en morgen niet redelijk sterk oplopen, vergroot dat de kans op de terugkeer naar de negatieve zone.
De Europese aandelenmarkten zijn rustig geopend. Geen grote veranderingen, omdat de Fed vast blijft houden aan haar monetaire politiek.

Elke ochtend beleggingstips ontvangen? Meld u gratis aan voor Cashcow Daily!
Geschreven door: Eddy Schekman
Eddy Schekman woont en werkt vanuit China en houdt zich vooral bezig met duiding van het financiële nieuws voor ondernemende beleggers. Sinds 2008 publiceert hij voornamelijk voor het Cash platform.
De berichten op Cashcow kunt u ook lezen via de distributieplatforms LinkedIn, Twitter of Facebook. Vragen worden alleen beantwoord via deze website en niet via social media. Haatdragende of respectloze vragen/reacties zal ik niet in behandeling nemen.
Bekijk alle 21158 berichten van Eddy Schekman
Terug naar het nieuws overzicht