De Europese aandelenmarkten zullen wederom een afwachtende houding aannemen bij de opening. Wellicht dat in de loop van de dag de koersen onder lichte druk komen te staan, omdat traders hun posities ruimen voor het weekeinde.
Het is wachten op de uitkomst van Jackson Hole. Volgens Moody’s moet de Fed de markten overtuigen dat mee renteverhogingen komen.
In Duitsland is het BNP in het tweede kwartaal op jaarbasis met 2,1% gestegen tegen 2,0% over de eerste 3 maanden. Dit is positief voor de DAX en de Duitse bedrijfswinsten.
Chart AEX
De AEX (519,10) maakt een zijwaartse beweging doordat het op de uitkomst van Jackson Hole wacht. De bovengrens van de bandbreedte ontwikkelt zich nog positief, maar de ondergrens staat onder lichte druk. De RSI laat een afwachtende beweging zien.
Elke ochtend beleggingstips ontvangen? Meld u gratis aan voor Cashcow Daily!
