De AEX (433,53) blijft binnen de bandbreedte veel opwaartse ruimte houden.
Een punt van zorg is dat de ondergrens van de bandbreedte beneden de steun van 420 is gekomen. Het negatieve sentiment wordt versterkt doordat de RSI weer onder druk staat.
Dat plaatst de herstelbeweging voor vandaag in een ander daglicht. De indices voor de Europese markten staan in de premarket tot 0,75% in de plus.

Elke ochtend beleggingstips ontvangen? Meld u gratis aan voor Cashcow Daily!
Geschreven door: Eddy Schekman
Eddy Schekman woont en werkt vanuit China en houdt zich vooral bezig met duiding van het financiële nieuws voor ondernemende beleggers. Sinds 2008 publiceert hij voornamelijk voor het Cash platform.
De berichten op Cashcow kunt u ook lezen via de distributieplatforms LinkedIn, Twitter of Facebook. Vragen worden alleen beantwoord via deze website en niet via social media. Haatdragende of respectloze vragen/reacties zal ik niet in behandeling nemen.
Bekijk alle 21158 berichten van Eddy Schekman
Terug naar het nieuws overzicht