De AEX (428,76) is nog maar enkele punten verwijderd van de vorige bodem van 420. Een aanval is in de maak.
De bovengrens van de bandbreedte van de index staat nog onder druk. De ondergrens ontwikkelt zich stroperig. De RSI blijft lagere niveaus opzoeken.
De Europese aandelenmarkten zullen vandaag hard omlaag gaan. In de premarket lopen de verliezen op tot meer dan 2%. De pijn is nog niet voorbij.

Elke ochtend beleggingstips ontvangen? Meld u gratis aan voor Cashcow Daily!
Geschreven door: Eddy Schekman
Eddy Schekman woont en werkt vanuit China en houdt zich vooral bezig met duiding van het financiële nieuws voor ondernemende beleggers. Sinds 2008 publiceert hij voornamelijk voor het Cash platform.
De berichten op Cashcow kunt u ook lezen via de distributieplatforms LinkedIn, Twitter of Facebook. Vragen worden alleen beantwoord via deze website en niet via social media. Haatdragende of respectloze vragen/reacties zal ik niet in behandeling nemen.
Bekijk alle 21158 berichten van Eddy Schekman
Terug naar het nieuws overzicht