Alibaba groeit, maar stelt beleggers teleur vanwege de tegenvallende toename van het aantal gebruikers naar 367 miljoen over de afgelopen verslagperiode tegen 350 miljoen een kwartaal eerder.
De omzet steeg op jaarbasis met 28% naar 3,3 miljard dollar en de winst per aandeel van 59 dollarcent is één cent hoger dan de verwachting. De onderneming gaat eigen aandelen inkopen.
In de voorbeurs staat de koers 4,8% lager op 73,60 dollar ofwel 47,8 keer de winst.
Elke ochtend beleggingstips ontvangen? Meld u gratis aan voor Cashcow Daily!
Geschreven door: Eddy Schekman
Eddy Schekman woont en werkt vanuit China en houdt zich vooral bezig met duiding van het financiële nieuws voor ondernemende beleggers. Sinds 2008 publiceert hij voornamelijk voor het Cash platform.
De berichten op Cashcow kunt u ook lezen via de distributieplatforms LinkedIn, Twitter of Facebook. Vragen worden alleen beantwoord via deze website en niet via social media. Haatdragende of respectloze vragen/reacties zal ik niet in behandeling nemen.
Bekijk alle 21158 berichten van Eddy Schekman
Terug naar het nieuws overzicht