De Aziatische beurzen zijn overwegend lager.
De Nikkei is -0,76%. Suzuki Motor is 3,6% lager, omdat het voor 200 miljard yen zero-obligaties wil uitgeven om de groei in India te financieren.
Shanghai doet niets met een winst van 0,009%. Australië is -0,68% door lagere koersen voor de mijnbouwers.
De euro/dollar is 1,1020. De euro/yuan is 7,1702. Goud-apr-2016 is +0,52% op 1.270,70. Brent-mei-2016 is -1,25% op 40,33 dollar. Duitse Bunds zijn -0,011 op 0,206%.
Elke ochtend beleggingstips ontvangen? Meld u gratis aan voor Cashcow Daily!
Geschreven door: Eddy Schekman
Eddy Schekman woont en werkt vanuit China en houdt zich vooral bezig met duiding van het financiële nieuws voor ondernemende beleggers. Sinds 2008 publiceert hij voornamelijk voor het Cash platform.
De berichten op Cashcow kunt u ook lezen via de distributieplatforms LinkedIn, Twitter of Facebook. Vragen worden alleen beantwoord via deze website en niet via social media. Haatdragende of respectloze vragen/reacties zal ik niet in behandeling nemen.
Bekijk alle 21158 berichten van Eddy Schekman
Terug naar het nieuws overzicht