Eén van de enerverende Battles tijdens de BeleggersFair was die tussen Cees Smit (Today’s Groep) en Gökham Erem (TradeIdee). Erem zag als Bull de toekomst met betrekking tot de eurodollar en aandelenmarkten een stuk rooskleuriger in dan de ‘Bear’ Smit.
Zo denken de twee mannen totaal verschillend over de mogelijkheid van een eindejaarsrally. Smit acht die kans klein. Hij was ook niet echt te spreken over het nieuwe aandeel ABN Amro. “Je kunt beter investeren in een bejaardenhuis dan in ABN Amro”, aldus Smit.
Scheidsrechter Eddy Schekman hoefde nauwelijks tussenbeide te komen, maar wist wel enkele uitspraken te ontlokken. Smit’s grootste fout? Te laat uitstappen bij het aandeel KPN. Zijn tip: “Als je denkt dat je ergens verstand van begint te krijgen, moet je meteen stoppen.”
Elke ochtend beleggingstips ontvangen? Meld u gratis aan voor Cashcow Daily!