Deutsche Bank heeft het koersdoel voor The Magnum Ice Cream Company verhoogd van 13,50 naar 15,50 euro, bij handhaving van het Houden-advies. Dit stelde analist Tom Sykes woensdag in een sectorrapport.
De koersdoelverhoging valt op binnen een overwegend voorzichtig rapport over Europese producenten van voedings- en verzorgingsproducten. De sector noteert ten opzichte van de bredere markt op het laagste niveau in achttien jaar, maar volgens Sykes is die achterstand terecht. Hij verwacht dat de consumentenbestedingen achterblijven bij de nominale groei van de economie, wat de winsten en waarderingen onder druk houdt.
Als structurele tegenwind wijst de analist vooral op de verschuiving tussen verkoopkanalen, met Amazon, Costco en in mindere mate Walmart die de categoriegroei domineren ten koste van drogisterij- en supermarktketens.
In hetzelfde rapport zette Deutsche Bank het aandeel Beiersdorf op de verkooplijst en werden de koersdoelen voor Danone en Haleon verlaagd. Voor Henkel ging het koersdoel juist omhoog.
Het aandeel Magnum Ice sloot dinsdag op 16,65 euro.
Elke ochtend beleggingstips ontvangen? Meld u gratis aan voor Cashcow Daily!