De Amsterdamse beurs noteerde dinsdagmiddag licht in het rood. De AEX daalde met 0,2 procent naar 1.104 punten.
Eerder op de dag dipte de hoofdgraadmeter fractioneel boven de 1.100 punten om vervolgens weer op te veren.
In de AEX deden oliegerelateerde aandelen het goed. Dankzij de oplopende olieprijs won Shell 1,4 procent en SBM Offshore 1,7 procent.
WDP won 0,7 procent. Handelaar Bert van der Pol van Today’s Group wees op een adviesverhoging van Morgan Stanley voor WDP. Het advies ging van Gelijkgewogen naar Overwogen.
Adyen, CVC en Prosus leverden 2 tot 3 procent in.
In de AMX ging Allfunds aan kop met een winst van 1,6 procent. BAM won bijna een procent. Theon verloor daarentegen bijna 2 procent en AMG en CSG daalden met 3 procent.
Bij de smallcaps steeg PostNL ruim 2 procent. Saba Capital verhoogde het belang in de post- en pakketbezorger van 3 naar 5 procent.
Elke ochtend beleggingstips ontvangen? Meld u gratis aan voor Cashcow Daily!