CM.com heeft in het tweede kwartaal meer omzet geboekt, terwijl ook de EBITDA fors steeg. Dit bleek dinsdag uit cijfers van het bedrijf.
CEO Jeroen van Glabbeek sprak in een toelichting op de cijfers van een “duidelijk verbeterde operationele hefboom”.
In het afgelopen kwartaal kwam de omzet uit op 67,0 miljoen euro, goed voor een groei op jaarbasis van 14 procent. In het eerste kwartaal was de groei 9 procent.
De aangepaste EBITDA steeg zelfs met 61 procent tot 6,3 miljoen euro. De brutowinst kwam uit op 20,5 miljoen euro, goed voor een meer bescheiden groei van 3 procent, nadat de brutowinst in het eerste kwartaal nog met 2 procent daalde.
Daarmee voldeed CM.com aan de eigen outlook. Het bedrijf rekende voor het tweede kwartaal op een groei van zowel de omzet als de EBITDA in lijn met die in het eerste kwartaal.
Onder de streep restte een verlies van 1,1 miljoen euro. Dit was een jaar eerder nog een verlies van 4,6 miljoen euro.
Outlook
Voor 2026 verwacht CM.com een groei van de aangepaste EBITDA met meer dan 30 procent.
Elke ochtend beleggingstips ontvangen? Meld u gratis aan voor Cashcow Daily!