easyJet heeft ook het nieuwste overnamebod van Castlelake afgewezen. Dit maakte de prijsvechter donderdagochtend bekend.
Op 23 juni liet Castlelake weten 6,50 Britse pond per aandeel easyJet te willen betalen, nadat de vliegtuigmaatschappij recent al een bod van 6,25 pond afwees.
“Na het vierde voorstel zorgvuldig met haar adviseurs te hebben besproken, blijft de raad van bestuur van easyJet van mening dat het voorstel de waarde van het bedrijf en de vooruitzichten ervan aanzienlijk onderschat en dat er nog steeds grote vragen rijzen over de uitvoerbaarheid ervan. Daarom heeft de raad van bestuur van easyJet het vierde voorstel unaniem afgewezen”, klonk de officiële afwijzing.
Wel besloot easyJet om Castlelake toegang te geven tot bepaalde informatie, zoals de bieder vroeg bij indiening van zijn vierde voorstel. “Dit zou kunnen leiden tot een aantrekkelijker voorstel”, aldus easyJet.
Met het Panel on Takeovers and Mergers is overeengekomen dat Castlelake 9 extra dagen krijgt om de door easyJet verstrekte informatie te kunnen bestuderen en met een beter voorstel te komen. Dit betekent dat Castlelake nu de tijd heeft tot zondag 5 juli om zijn positie duidelijk te maken.
Voor dit moment adviseert easyJet aandeelhouders om geen actie te ondernemen.
Elke ochtend beleggingstips ontvangen? Meld u gratis aan voor Cashcow Daily!