En iedereen maar denken dat de lagere olieprijs een zegen is voor de consumptie. De reactie van de consument op de dalende olieprijs zegt meer dan voldoende.
Dat blijkt althans uit een studie van Capital Economics. Sinds midden 2014 hebben Amerikaanse huishoudens 115 miljard dollar bespaard op energie, maar hun besparingen zijn met 120 miljard dollar toegenomen.
Elke ochtend beleggingstips ontvangen? Meld u gratis aan voor Cashcow Daily!
Geschreven door: Eddy Schekman
Eddy Schekman woont en werkt vanuit China en houdt zich vooral bezig met duiding van het financiële nieuws voor ondernemende beleggers. Sinds 2008 publiceert hij voornamelijk voor het Cash platform.
De berichten op Cashcow kunt u ook lezen via de distributieplatforms LinkedIn, Twitter of Facebook. Vragen worden alleen beantwoord via deze website en niet via social media. Haatdragende of respectloze vragen/reacties zal ik niet in behandeling nemen.
Bekijk alle 21158 berichten van Eddy Schekman
Terug naar het nieuws overzicht