
Vanwege de technische positie moeten de beleggers oppassen met de financials Aegon en ING binnen de AEX. De charttechnische risico’s zijn beduidend groter dan de kansen, wat mogelijk zal worden toegeschreven aan de dalende rente en/of de slechte situatie op de vastgoedmarkt. Relatief goede kansen zijn er voor Air France-KLM, AkzoNobel, Corio en Heineken. De AEX is behoorlijk neutraal wat betreft kansen en risico’s.


Elke ochtend beleggingstips ontvangen? Meld u gratis aan voor Cashcow Daily!
Geschreven door: Eddy Schekman
Eddy Schekman woont en werkt vanuit China en houdt zich vooral bezig met duiding van het financiële nieuws voor ondernemende beleggers. Sinds 2008 publiceert hij voornamelijk voor het Cash platform.
De berichten op Cashcow kunt u ook lezen via de distributieplatforms LinkedIn, Twitter of Facebook. Vragen worden alleen beantwoord via deze website en niet via social media. Haatdragende of respectloze vragen/reacties zal ik niet in behandeling nemen.
Bekijk alle 21158 berichten van Eddy Schekman
Terug naar het nieuws overzicht