Hans Hanegraaf is door ABN Amro benoemd als Country Executive in Singapore en hoofd Private Banking Asia & Middle East. Hij volgt Hugues Delcourt op, die eind september de bank verlaat om elders een belangrijke leidinggevende functie in de financiële sector te vervullen.
ABN Amro Private Banking is de internationale wealth management-divisie van ABN Amro met een beheerd vermogen van meer dan 230 miljard dollar.
Volgens Jeroen Rijpkema, Chief Executive Officer (CEO) van ABN Amro Private Banking International: “Hans heeft veel ervaring opgedaan in verschillende commerciële en managementfuncties op zowel de internationale als de binnenlandse markt. Daarmee heeft hij de kennis en ervaring die nodig is om ABN Amro in deze belangrijke regio te leiden.”
“Tijdens zijn periode bij ABN Amro”, aldus Rijpkema, “heeft Hugues ABN Amro Singapore succesvol op de kaart gezet en onze private banking-activiteiten in Azië en het Midden-Oosten uitgebouwd. Ik wil hem bedanken voor wat hij voor onze bank heeft gedaan en wens hem het allerbeste voor de toekomst, zowel persoonlijk als zakelijk.”
De grootbank is in Azië en het Midden-Oosten actief op het gebied van private banking, corporate banking en clearing en heeft kantoren in Singapore, Hongkong en Dubai. ABN Amro heeft voorts extra kunde in Energy, Commodities & Transportation (ECT). De bank is al sinds 1826 in de regio aanwezig en heeft rond de 800 mensen in dienst.
Elke ochtend beleggingstips ontvangen? Meld u gratis aan voor Cashcow Daily!