Het Zuid-Koreaanse SK Hynix zal hoogstwaarschijnlijk einde van deze week een notering hebben aan de Amerikaanse Nasdaq.
De op één na grootste geheugenchipfabrikant ter wereld start vandaag met het bookbuilding-proces en stelt op 9 juli de definitieve aanbiedingsprijs vast. Op 10 juli moet het beursdebuut op de Nasdaq plaatsvinden.
De omvang van de emissie is nog niet definitief vastgesteld. SK Hynix meldde vorige maand tot 29,4 miljard dollar te willen ophalen met een beursgang in de VS, om te profiteren van de sterke belangstelling van beleggers voor AI-aandelen.
Ongeveer 0,5 procent van de opbrengst van zijn beursgang in de VS zal richting de begeleidende banken gaan, zo schreef persbureau Bloomberg afgelopen weekend.
Elke ochtend beleggingstips ontvangen? Meld u gratis aan voor Cashcow Daily!