De meeste Aziatische aandelenmarkten hebben positief gereageerd op de uitspraken van Fed-president Yellen.
De Nikkei blijft echter wat achter met een stijging van 0,08%, wat kan worden toegeschreven aan de stijging van de yen met 0,26% versus de dollar.
De centrale bank van Zuid-Korea heeft niets gedaan met de rente, waardoor de Kospi met een winst van 1,01% blijft jagen op nieuwe records. Australië is +1,17%. De winst wordt benreed gedrag van automotive tot mijnbouw en herstelkandidaten.
Shanghai reageert met een winst van 0,51% niet noemenswaardig op de handelscijfers. De export steeg in juni met 11,3% na een toename van 8,7% in mei. De import nam met 17,2% toe in juni na een stijging van 14,8% in mei.
De euro/dollar is 1,1437. De euro/yuan is 7,7512. Op de valutamarkt blijft het dus rustig. Goud is +0,29% op 1.222,60. Brent is -0,25% op 47,62 dollar. Duitse Bunds zijn -0,006 op 0,577%. De Duitse inflatie is kennelijk geen reden om een aanval in te zetten op de weerstand van 0,6%. De Duitse CPI was 1,6% in juni tegen 1,5% in mei. Het cijfers is overeenkomstig de verwachtingen.
Elke ochtend beleggingstips ontvangen? Meld u gratis aan voor Cashcow Daily!
