Het aandeel Philips KON (PHIA) eindigde zwak hoger op 25,41 euro, wat neerkomt op een stijging van 0,6%.
TA-commentaar: “Het aandeel is daarmee 32,7% omhoog sinds het koopsignaal van een dubbele-bodem patroon drie weken dagen geleden. De correctie geeft aan dat Philips moeite heeft gehad met de doorbraak van de weerstand van 30 euro. Een doorbraak is mogelijk na wellicht de kleine correctie. Daarna mag worden gedacht aan een stijging van de koers naar 50 euro.”

Elke ochtend beleggingstips ontvangen? Meld u gratis aan voor Cashcow Daily!
Geschreven door: Eddy Schekman
Eddy Schekman woont en werkt vanuit China en houdt zich vooral bezig met duiding van het financiële nieuws voor ondernemende beleggers. Sinds 2008 publiceert hij voornamelijk voor het Cash platform.
De berichten op Cashcow kunt u ook lezen via de distributieplatforms LinkedIn, Twitter of Facebook. Vragen worden alleen beantwoord via deze website en niet via social media. Haatdragende of respectloze vragen/reacties zal ik niet in behandeling nemen.
Bekijk alle 21158 berichten van Eddy Schekman
Terug naar het nieuws overzicht