Prosus kan de meeste last krijgen van de Oekraïne-oorlog. Maar liefst 11% van de omzet is gerelateerd aan Rusland. Dat is het meeste van alle AEX-fondsen, zo blijkt uit een onderzoek van het FD.
Voor de meeste AEX-fondsen is dat beduidend lager. Het is zelfs te overzien. Na Prosus heeft qua omzet ArcelorMittal de meeste blootstelling met 3,4%, gevolgd door Heineken en AkzoNobel met 2.0%, Philips 1,7% en Shell 1,0%.
Wat hebben AEX-bedrijven te verliezen in Rusland en Oekraïne?
Prosus heeft herstelbeweging ingezet. Weerstanden op 55 euro en 66 euro.

ArcelorMittal doet aanval op toppen in februari en begin maart. Daarna kan koers stijgen naar 33 euro

Heineken is op weg naar de 90 of 98 euro

Elke ochtend beleggingstips ontvangen? Meld u gratis aan voor Cashcow Daily!
Geschreven door: Eddy Schekman
Eddy Schekman woont en werkt vanuit China en houdt zich vooral bezig met duiding van het financiële nieuws voor ondernemende beleggers. Sinds 2008 publiceert hij voornamelijk voor het Cash platform.
De berichten op Cashcow kunt u ook lezen via de distributieplatforms LinkedIn, Twitter of Facebook. Vragen worden alleen beantwoord via deze website en niet via social media. Haatdragende of respectloze vragen/reacties zal ik niet in behandeling nemen.
Bekijk alle 21158 berichten van Eddy Schekman
Terug naar het nieuws overzicht