Prosus is eind vorige week gesloten op 73,60 euro met een winst van 20,8% over de afgelopen maand.
Investtech ziet aanhouden kansen. “Technisch ziet het er ook goed uit. Het aandeel heeft de weerstand rond 72,40 euro verbroken.”
Overhaast de aandelen kopen is echter verkeerd. Charttechnisch staat de koers bovenin de bandbreedte. Bovendien is het aandeel behoorlijk overbought. Fundamenteel is het evenmin een koopje met 5 keer de boekwaarde en 52 keer de omzet.

Elke ochtend beleggingstips ontvangen? Meld u gratis aan voor Cashcow Daily!
Geschreven door: Eddy Schekman
Eddy Schekman woont en werkt vanuit China en houdt zich vooral bezig met duiding van het financiële nieuws voor ondernemende beleggers. Sinds 2008 publiceert hij voornamelijk voor het Cash platform.
De berichten op Cashcow kunt u ook lezen via de distributieplatforms LinkedIn, Twitter of Facebook. Vragen worden alleen beantwoord via deze website en niet via social media. Haatdragende of respectloze vragen/reacties zal ik niet in behandeling nemen.
Bekijk alle 21158 berichten van Eddy Schekman
Terug naar het nieuws overzicht