SAP neemt Gents AI-bedrijf TechWolf over

Geplaatst door | Nog geen reacties Kunstmatige Intelligentie, Fusies & Overnames, Bedrijfsnieuws

SAP heeft overeenstemming bereikt met TechWolf over een overname. Dit maakte SAP dinsdagmiddag bekend.

Het Belgische TechWolf is volgens SAP “een leidend AI-platform” voor werknemersdata. Het platform van TechWolf, ‘context graph for work’ genaamd, geeft ondernemingen real time inzicht in het werk dat hun werknemers verrichten en de vaardigheden waarover zij beschikken.

“Overal proberen organisaties te doorgronden hoe AI het werk verandert en hoe hun personeelsbestand er daardoor uit moet komen te zien”, aldus Andreas De Neve, CEO en medeoprichter van TechWolf. “We hebben acht jaar besteed aan het opbouwen van een bewezen basis om die vragen te kunnen beantwoorden.”

TechWolf werkt onder meer voor AMD, Booking.com, HSBC en PayPal.

Naar verwachting wordt de deal in het vierde kwartaal van dit jaar afgerond, mits aan alle voorwaarden is voldaan, waaronder de goedkeuring door de toezichthouder. 

Financiële details werden dinsdag niet gedeeld. 

Elke ochtend beleggingstips ontvangen? Meld u gratis aan voor Cashcow Daily!


Deel dit artikel

Geschreven door:

ABM FN

Copyright: ABM Financial News / info@abmfn.nl


ABM Financial News is dé leverancier van beursnieuws in de Benelux. De informatie in dit artikel is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen.


Bekijk alle 3878 berichten van ABM FN

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Terug naar het nieuws overzicht