Aandelenmarkten zullen vandaag een afwachtende houding aannemen. Het is wachten op de cijfers over de Amerikaanse banenmarkt.
Amerikaanse futures bewegen rond het slot van gisteren. Nikkei +0,6%. De Japanse economie is de laatste 3 maanden van vorig jaar stagneerde. Shanghai onveranderd. Sensex -0,2%. Hong Kong +0,3%. Euro/dollar 1,0552. Brent +0,1% op 82,78 dollar.
Trends voor de AEX bewegen zijwaarts.

Elke ochtend beleggingstips ontvangen? Meld u gratis aan voor Cashcow Daily!
Geschreven door: Eddy Schekman
Eddy Schekman woont en werkt vanuit China en houdt zich vooral bezig met duiding van het financiële nieuws voor ondernemende beleggers. Sinds 2008 publiceert hij voornamelijk voor het Cash platform.
De berichten op Cashcow kunt u ook lezen via de distributieplatforms LinkedIn, Twitter of Facebook. Vragen worden alleen beantwoord via deze website en niet via social media. Haatdragende of respectloze vragen/reacties zal ik niet in behandeling nemen.
Bekijk alle 21158 berichten van Eddy Schekman
Terug naar het nieuws overzicht