Wessanen is met 18,6% gedaald naar 10,21 euro nadat analisten van ING een rapport hebben gepubliceerd met als conclusie dat het aandeel verkoopwaardig is.
De groei is uit de onderneming. Eerder profiteerde de onderneming volop van de gezindheidsmanie. Ongetwijfeld zal dat nog spelen, maar namen als Zonnatura en de daarbij horende verpakking komen gedateerd over. Daar win je geen nieuwe gebruikers en zeker geen jongeren mee. Met een nieuw elan wordt het aandeel weer interessant.
De chart lijkt daarop vooruit te lopen. Indicatoren staan laag, wat wijst op een herstel. Op basis van de principes van Elliott Wave is de door de koersdaling van vandaag ruimte ontstaan voor een verdere daling naar 7,10 euro, de low in 2016.
Elke ochtend beleggingstips ontvangen? Meld u gratis aan voor Cashcow Daily!

