ASR publiceert later deze week het kwartaalbericht. Het aandeel noteert 45,70 euro.
Analisten verwachten een winst per aandeel van 2,78 euro over de eerste 6 maanden tegen 2,02 euro dezelfde periode vorig jaar.
Technisch lijkt de trend te kenteren naar een stijging. De bovengrens van de Bollinger Bands ligt op 47,55 euro. Sinds begin 2022 heeft het aandeel voornamelijk bewogen tussen de 36 en 46 euro. Het is een aandeel voor liefhebbers.

Elke ochtend beleggingstips ontvangen? Meld u gratis aan voor Cashcow Daily!
Geschreven door: Eddy Schekman
Eddy Schekman woont en werkt vanuit China en houdt zich vooral bezig met duiding van het financiële nieuws voor ondernemende beleggers. Sinds 2008 publiceert hij voornamelijk voor het Cash platform.
De berichten op Cashcow kunt u ook lezen via de distributieplatforms LinkedIn, Twitter of Facebook. Vragen worden alleen beantwoord via deze website en niet via social media. Haatdragende of respectloze vragen/reacties zal ik niet in behandeling nemen.
Bekijk alle 21158 berichten van Eddy Schekman
Terug naar het nieuws overzicht