Citi Research heeft dinsdag de koersdoelen voor RELX en Wolters Kluwer verhoogd, maar haalde het aandeel RELX wel van de kooplijst. Dit bleek uit een sectorrapport van de Amerikaanse zakenbank.
Citi verhoogde het koersdoel voor RELX van 28,70 naar 31,25 Britse pond en voor Wolters Kluwer van 99,00 naar 107,00 euro. Het advies voor Wolters Kluwer bleef Kopen, maar dat voor RELX daalde van Kopen naar Neutraal.
“Na het koersherstel van RELX zien we nog maar beperkt opwaarts potentieel op korte termijn”, aldus de analisten van Citi. “Onze voorkeur gaat uit naar Wolters Kluwer”, merkte de bank op. Dit aandeel presteerde binnen de sector het beste in de afgelopen maand en er is volgens Citi ruimte voor meer.
“De stijgende uitgaven aan productontwikkeling ondersteunen een snellere innovatie”, menen de analisten, terwijl de eigen databases van Wolters Kluwer een concurrentievoordeel bieden.
In Amsterdam daalde het aandeel RELX met 0,1 procent naar 34,86 euro. In Londen noteerde het aandeel op 29,17 pond. Wolters Kluwer steeg op het Damrak met een half procent naar 84,50 euro.
Elke ochtend beleggingstips ontvangen? Meld u gratis aan voor Cashcow Daily!