
Er zijn voldoende markten te vinden waar de RSI laag is, de stemming dus oversold is, en de kans op een stijging relatief groot is. De vlucht naar ?veilige’ westerse markten als de Dow Jones, Nasdaq, S&P en Nikkei hebben geleid tot een technische overwaardering in de vorm van een hoge RSI. Meer kansen zijn er op basis van deze indicator voor goud, vrijwel alle Aziatische landen ex-Japan, Rusland, Spanje, Mexico en Afrika. De BB Top geeft aan wat de bovengrens is van de bandbreedte.


Elke ochtend beleggingstips ontvangen? Meld u gratis aan voor Cashcow Daily!
Geschreven door: Eddy Schekman
Eddy Schekman woont en werkt vanuit China en houdt zich vooral bezig met duiding van het financiële nieuws voor ondernemende beleggers. Sinds 2008 publiceert hij voornamelijk voor het Cash platform.
De berichten op Cashcow kunt u ook lezen via de distributieplatforms LinkedIn, Twitter of Facebook. Vragen worden alleen beantwoord via deze website en niet via social media. Haatdragende of respectloze vragen/reacties zal ik niet in behandeling nemen.
Bekijk alle 21158 berichten van Eddy Schekman
Terug naar het nieuws overzicht